Pohovoril som s niektorými učiteľmi a tiež aj so žiakmi a mám dosť pozitívne ohlasy na Vašu prednášku. Je mi dosť ľúto, že som sa sám nemohol zúčastniť prednášky a mám len sprostredkované informácie. No možno nabudúce sa to podarí.

Ako sa vyjadrila jedna naša kolegyňa:  Neverila som, že tan chlap, ktorý tak nezrozumiteľne a monotónne rozpráva, dokáže na 2 hodiny udržať žiakov v pozornosti, no to, že žiaci sedeli ticho ako muchy a počúvali, je dôkazom toho, že ich zaujal obsah a neodradila ich forma.

Mám Vám odovzdať poďakovanie za odvahu vydať takéto svedectvo, myslím, že to bolo pre mnohých mladých dostatočnou výstrahou, aby sa s drogami nezahrávali a ich nebezpečenstvo nepodceňovali.  Ak by ste mali čas a ochotu, veľmi radi Vás este medzi nami privítame, pripadne aj iné spoločenstvá v Snine, lebo sme im dali dobré odporúčanie.

Radi by sme Vaše "slúženie" aj podporili finančne,  pošlite nám číslo účtu a prispejeme Vám nejakou sumou.  Ja som to mal v pláne už keď ste k nám prichádzali, no kedže som nevedel ako to celé dopadlo, musel som počkať na reakcie.  Tie boli pozitívne a preto teraz rad prispejem.

Prajem všetko dobré a nech vaše dielo požehnáva Dobrý Boh.
Srdečne pozdravujem aj pani manželku.

Jozef  Lojan,  Cirkevná spojená škola Snina