Na našej práci sa môžete podielať aj Vy. Budeme veľmi radi, keď nám pomôžete pomáhať tým, ktorí to potrebujú, hoci si to na začiatku spôsobili svojím vlastným zlým rozhodnutím, ich rodinám a tým, ktorí potrebujú dobré informácie, aby vedeli v slabej chvíli povedať droge nie.

Dajme im spoločne nádej na druhú šancu, na ich Nový začiatok v živote, na ich NEzávislosť.

Prečo nás podporiť?

Ako občianske združenie sme sa rozhodli fungovať na bezplatnom členstve, bezplatne poskytovať prednášky a poradenstvo a bezplatne slúžiť a pomáhať tým, ktorí to potrebujú - závislým a ich rodinným príslušníkom.

Uvítame akúkoľvek pomoc z Vašej strany, či už finančnú, ako aj nefinančnú (rôzne dary, ktoré nám pomôžu zamestnať závislých; aktuálne veci, ktoré by sme radi získali pripájame v nižšie uvedenom zozname), a uvítame aj pomoc osobnú (sprostredkovanie kontaktov na prednášky, dobrovoľníkov, a pod.)

V prípade záujmu pomôcť vyplňte prosím formulár.

Na čo budú použité vaše peniaze?

Prostriedky potrebujeme na zabezpečenie nákladov na našu činnosť. V prvom rade sú to cestovné náklady, poplatky za telefón, internet, či bankové poplatky, bez ktorých to žiaľ nejde. Ďalej by sme boli radi, keby sa mohol Samko naplno venovať tejto práci, ktorú jedinú vie (ako sám vraví) robiť najlepšie. Preto ak bude možné, použijeme časť z nich na krytie jeho životných nákladov v podobe mzdy. Ak v budúcnosti vaša podpora porastie, radi by sme začali zbierať prostriedky pre samostatné centrum NEzávislosť

Podpora príspevkom na náš bankový účet

V prípade, že máte záujem nás podporiť finančne, bankové spojenie na náš účet je:

Slovenská sporiteľňa
IBAN: SK0509000000005068810379
BIC: GIBASKBX

Podpora nákupom v stovkách e-shopov

Podporte NEzávislosť pri nakupovaní cez internetové obchody, bez toho, aby Vás to stálo čo i len 1 cent navyše.

Ak nakupujete na internete a chcete nás pri tom zároveň podporovať, pridajte si do prehliadača tohto pomocníka: http://dobromat.sk/rozsirenie/pridat

  • pomocník vás v partnerských obchodoch upozorní, že nás môžete podporiť.
  • ak si nepridáte pomocníka, je potrebné pred každým nákupom navštíviť stránku dobromat.sk
    • na stránke vyberte obchod, v ktorom chcete nakúpiť a  naše združenie / našu organizáciu
    • stránka Vás presmeruje do vybraného internetového obchodu, kde môžete nakúpiť
  • za toto sprostredkovanie nákupu vyplatí obchod dobromatu províziu
  • následne ju dobromat pošle na náš účet a my ju použijeme na našu činnosť

Dôležité je vedieť, že cena za nákup je rovnaká, či sa do internetového obchodu dostanete cez dobromat alebo priamo. To, že pôjdete cez dobromat, Vás nestojí ani cent navyše. Napriek tomu nám prispejete sumou vo výške niekoľkých % z vášho nákupu.

http://dobromat.sk/podporim/nezavislost

Podpora darovaním vecí

V prípade, že by ste nám boli ochotní pomôcť naplniť naše konkrétne potreby, tu nájdete súpis vecí, ktoré by nám aktuálne pomohli.

Ubytovanie

Podporiť nás môžete aj takým spôsobom, že nám poskytnete ubytovanie u vás počas našich ciest po školách. Väčšinou ide o poskytnutie nocľahu pre dvoch ľudí.

Ak by ste sa rozhodli nás podporiť aj takouto formou, vyplňte prosím formulár.

 

Ďakujeme!